4 AND UNDER 40 LBS. 1ST C. DUNBAR (LUBECK WRESTLING) 2ND B. RIZER (LUBECK WRESTLING) 3RD D. STATEN (ELKINS MAT CLUB) 4TH E. MALLOW (ELKINS MAT CLUB) |
5&6 40 LBS. 1ST T. BENDER (LEWIS COUNTY) 2ND C. MOORE (ROANE LIGHTNING) 3RD C. DEEM (LUBECK WRESTLING) 4TH D. TOMS (LEWIS COUNTY) |
5&6 45 LBS. 1ST K. SKAGGS (TAYLOR COUNTY) 2ND M. EDDY (CLARKSBURG JUNIOR WRESTLING CLUB) 3RD A. CUNNINGHAM (BUCKHANNON) 4TH J. ROMERO (ELKINS MAT CLUB) |
5&6 50 LBS. 1ST T. HISSIM (EAST FAIRMONT) 2ND K. ROBINETTE (FRAKFORT) 3RD J. CONRAD (LEWIS COUNTY) 4TH J. SCHWAB (SOUTHERN MAT CLUB) |
5&6 55 LBS. 1ST M. HUMPHRY (PRESTON MAT CLUB) 2ND G. WARE (TAYLOR COUNTY) 3RD C. BREWSTER (ELKINS MAT CLUB) 4TH D. MAYLE (TAYLOR COUNTY) |
5&6 60 LBS. 1ST B. WEAVER (CLARKSBURG JUNIOR WRESTLING CLUB) |
5&6 70 LBS. 1ST B. WEAVER (CLARKSBURG JUNIOR WRESTLING CLUB) 2ND G. WOLFE (LUBECK WRESTLING) |
7&8 45 LBS. 1ST C. MOORE (ROANE LIGHTNING) 2ND H. McDANIELS (BUCKHANNON) 3RD A. HULL (LEWIS COUNTY) 4TH L. CRITES (BUCKHANNON) |
7&8 50 LBS. 1ST T. RADCLIFF (LUBECK WRESTLING) 2ND C. STOVER (HOOVER) 3RD A. HADEN (ELKINS MAT CLUB) 4TH C. MOORE (ROANE LIGHTNING) |
7&8 55 LBS. A BRACKET 1ST B. CORLEY (LEWIS COUNTY) 2ND L. WILLIAMS (TAYLOR COUNTY) 3RD K. ROBINETTE (FRANKFORT) 4TH S. CUTRIGHT (BUCKHANNON) |
7&8 55 LBS. B BRACKET 1ST M. TIGHE (ELKINS MAT CLUB) 2ND C. MESSICK (FRANKFORT) 3RD S. FROSCH (WEST FAIRMONT) 4TH K. HUTCHINS (BUCKHANNON) |
7&8 60 LBS. A BRACKET 1ST J. MONTGOMERY (LEWIS COUNTY) 2ND D. KOONTZ (TAYLOR COUNTY) 3RD B. CUNNINGHAM (BUCKHANNON) 4TH R. BROWNING (SOUTHERN MAT CLUB) |
7&8 60 LBS. B BRACKET 1ST T. TOMS (LEWIS COUNTY) 2ND BENNETT (BUCKHANNON) 3RD J. LOUZY (TAYLOR COUNTY) 4TH E. SMITH (ELKINS MAT CLUB) |
7&8 65 LBS. 1ST T. NEWTON (SOUTHERN MAT CLUB) 2ND A. SINES (SOUTHERN MAT CLUB) 3RD C. HUMPHREY (SHADY SPRINGS) 4TH A. HUGHES (LEWIS COUNTY) |
7&8 75 LBS. 1ST M. WINKIE (BRIDGEPORT) 2ND C. PEASLEY (PRESTON MAT CLUB) |
7&8 80 LBS. 1ST W. SCOONOVER (TRI COUNTY) 2ND C. PAYNE (BUCKHANNON) |
7&8 85 LBS. 1ST B. RIFFLE (LEWIS COUNTY) 2ND R. ROSSLER (ELKINS MAT CLUB) 3RD T. SHEEHAN (ELKINS MAT CLUB) 4TH S. MALLOW (ELKINS MAT CLUB) |
7&8 UNL 1ST C. WHITNEY (RIPLEY) 2ND N. O'BRIEN (ELKINS MAT CLUB) 3RD W. WRIGHT (SOUTHERN MAT CLUB) 4TH T. SIMPSON (SOUTHERN MAT CLUB) |
9&10 60 LBS. 1ST E. HULL (LEWIS COUNTY) 2ND J. SHREVE (BUCKHANNON) 3RD B. CUNNINGHAM (BUCKHANNON) 4TH Z. KEENER (TAYLOR COUNTY) |
9&10 65 LBS. 1ST C. GOFF (TAYLOR COUNTY) 2ND T. ZABAJAI (ELKINS MAT CLUB) 3RD T. COTTREL (PRESTON MAT CLUB) 4TH B. NESSELROTTE (EAST FAIRMONT) |
9&10 70 LBS. 1ST K. MONEYPENNY (LEWIS COUNTY) 2ND A. ALVARO (WEST FAIRMONT) 3RD H. STEWART (EAST FAIRMONT) 4TH T. MASSEY (SOUTHERN MAT CLUB) |
9&10 75 LBS. 1ST S. CUTRIGHT (BUCKHANNON) 2ND B. CLARY (SOUTHERN MAT CLUB) 3RD G. BROSEKER (ELKINS MAT CLUB) 4TH H. SHIPP (ELKINS MAT CLUB) |
9&10 80 LBS. 1ST S. CARLTON (LEWIS COUNTY) 2ND C. STALNAKER (LEWIS COUNTY) 3RD M. SHAFFER (SOUTHERN MAT CLUB) 4TH H. MAYER (CLARKSBURG JUNIOR WRESTLING CLUB) |
9&10 85 LBS. 1ST J. WHITE (ELKINS MAT CLUB) 2RD B. RIFFLE (LEWIS COUNTY) 3RD C. PEER (FRANKFORT) 4TH R. ROSSLER (ELKINS MAT CLUB) |
9&10 90 LBS. 1ST S. COOPER (SOUTHERN MAT CLUB) 2ND R. CARSON (LEWIS COUNTY) 3RD BRADLEY (WEST FAIRMONT) |
9&10 100 LBS. 1ST D. MILLS (LUBECK WRESTLING) 2ND C. SMITH (LUBECK WRESTLING) 3RD C. GAWTHROP (TAYLOR COUNTY) 4TH A. WEAVER (CLARKSBURG JUNIOR WRESTLING CLUB) |
9&10 UNL 1ST J. SUMMERS (WEST FAIRMONT) 2ND L. HRAPCHAK (EAST FAIRMONT) 3RD J. BENTLEY (BUCKHANNON) 4TH D. MILLS (LUBECK WRESTLING) |
11&12 75 LBS. 2ND T. ZABAJAI (ELKINS MAT CLUB) |
11&12 75 LBS. 1st L. MICHAEL (EAST FAIRMONT) 2ND A. POWEL (PRESTON MAT CLUB) 3RD M. WINKIE (BRIDGEPORT) 4TH J. ANTHONY (LEWIS COUNTY) |
11&12 80 LBS. 1ST W. FLUHARTY (LUBECK WRESTLING) 2ND H. MAYER (CLARKSBURG JUNIOR WRESTLING CLUB) 3RD B. POLING (PRESTON MAT CLUB) 4TH C. PUMPHREY (CLARKSBURG JUNIOR WRESTLING CLUB) |
11&12 85 LBS. 1st MONTGOMERY (LEWIS COUNTY) 2ND J. VANGILDER (EAST FAIRMONT) 3RD K. TINGLER (ELKINS MAT CLUB) 4TH C. UNERWOOD (ELKINS MAT CLUB) |
11&12 90 LBS. 1ST C. WINKIE (BRIDGEPORT) 2ND J. BRININGER (TRI-COUNTY) |
11&12 95 LBS. 1ST J. SCHEFFEL (SOUTHERN MAT CLUB) 2ND B. McBEE (ELKINS MAT CLUB) |
11&12 100 LBS. 1ST E. HULL (LEWIS COUNTY) 2ND J. BOMBARD (EAST FAIRMONT) 3RD C. SMITH (LUBECK WRESTLING) 4TH S. WHITE (ELKINS MAT CLUB) |
11&12 108 LBS. 1ST FITZGERALD (BUCKHANNON) 2ND N. SMITH (WIRT) 3RD T. PREHODA (ELKINS MAT CLUB) 4TH J. HOOVER (BUCKHANNON) |
11&12 116 LBS. 1ST T. GREGORY (SOUTHERN MAT CLUB) 2ND M. MAYER (CLARKSBURG JUNIOR WRESTLING CLUB) 3RD Z. MEADOWS (SHADYSIDE, OHIO) 4TH G. WOLFE (SOUTHERN MAT CLUB) |
11&12 126 LBS. 1ST C. KNIGHT (PRESTON MAT CLUB) 2ND M. SOMERVILLE (LUBECK WRESTLING) 3RD C.J. SMITH (ELKINS MAT CLUB) 4TH B. SMITH (ELKINS MAT CLUB) |
11&12 140 LBS. 1ST C. WINN (LEWIS COUNTY) 2ND H. BREWSTER (ELKINS MAT CLUB) |
11&12 UNL 1ST S. SPRING (PRESTON MAT CLUB) 2ND B. TALLHAMER (LUBECK WRESTLING) 3RD R. SIMPSON (LEWIS COUNTY) 4TH J. DEWITT (SOUTHERN MAT CLUB) |
13-15 90 LBS. 1ST C. WINKIE (BRIDGEPORT) 2ND J. CAPLINGER (LUBECK WRESTLING) 3RD C. UNDERWOOD (ELKINS MAT CLUB) |
13-15 102 LBS. 1ST B. SCHEFFEL (SOUTHERN MAT CLUB) 2ND D. STEWART (SOUTHERN MAT CLUB) 3RD E. HULL (LEWIS COUNTY) 4TH S. WHITE (ELKINS MAT CLUB) |
13-15 110 LBS. 1ST J. SCHEFFEL (SOUTHERN MAT CLUB) 2ND T. SIMPSON (LEWIS COUNTY) 3RD M. DEMARCO (ELKINS MAT CLUB) 4TH J. GERHORD (FRANKFORT) |
13-15 116 LBS. 1ST L. WHEATLEY (LEWIS COUNTY) 2ND N. WILSON (FRANKFORT) 3RD B. SCHEFFEL (SOUTHERN MAT CLUB) 4TH L. SWEITZER (SOUTHERN MAT CLUB) |
13-15 123 LBS. 1ST T. ZABAJAI (ELKINS MAT CLUB) 2ND C. J. SMITH (ELKINS MAT CLUB) 3RD Z. WATSON (LEWIS COUNTY) 4TH B. SMITH (ELKINS MAT CLUB) |
13-15 128 LBS. 1ST B. RIFFLE (LEWIS COUNTY) 2ND T. ZABAJAI (ELKINS MAT CLUB) 3RD B. PRITT (SOUTHERN MAT CLUB) 4TH D. HINZMAN (LEWIS COUNTY) |
13-15 135 LBS. 1ST D. MERRITT (LEWIS COUNTY) 2ND J. HIBBS (BUCKHANNON) 3RD B. HOWELL (ELKINS MAT CLUB) 4TH H. BREWSTER (ELKINS MAT CLUB) |
13-15 UNL 1ST T. WINGLER (BUCKHANNON) 2ND SPRING (PRESTON MAT CLUB) |