4-U 40 1st D. Jones (PRESTON) 2nd C. Konya (EAST FAIRMONT) 3rd Z. Nibert (TAYLOR CO.) 4th E. Wilt (PRESTON) |
4-U 45 1st P. Jackson (JJWA) 2nd E. Shoomaker (TAYLOR CO) 3rd W. Baldwin (HOOVER) 4th M. Jack (WEST FAIRMONT) |
4-U UNL 1st N. Milburn (JJWA) 2nd T. Marino (Elkins) |
5-6 40 1st A. Ohl (RITCHIE CO.) 2nd N. Jackson (BRIDGEPORT) 3RD B. ROUSH (BRIDGEPORT) 4TH C. Ware (BUCKHANNON) |
5-6 45 1ST H. Dodson (JJWA) 2nd A. Timons (EASTERN GREEN) 3rd E. Cutright (BUCKHANNON) 4th W. Kuhn (LEWIS CO) |
5-6 50 1ST J. Clark (HURRICANE) 2nd N. Kuhn (LEWIS CO.) 3rd C. Rundle (EAST FAIRMONT) 4th C. Somerville (RITCHIE CO) |
5-6 55 1st S. Jackson (JJWA) 2nd A. Campbell (STRASSBURG VA) 3rd B. Bearden (EAST FAIRMONT) 4th N. Milburn (JJWA) |
5-6 60 1st K. Tallarito (LEWIS CO) 2nd B MILLER (TAYLOR CO) 3rd Q. Oates (TRI COUNTY) |
5-6 UNL 1st J. Laasmar (CLARKSBURG) 2nd C. Patterson (WESTERN GREENB) 3rd D. Tingler (TRI COUNTY) 4th Z. Milburn (JJWA) |
7-8 45 1st C. Freeman (LEWIS CO.) 2nd T. McIntyre (WIRT CO) 3rd A. Thomason (LEWIS CO) 4th G. Satterfield (EAST FAIRMONT) |
7-8 50 1st H Blake (LEWIS CO) 2nd R. Somerville (RITCHIE CO) 3rd M. Mohler (EASTERN GREEN) 4th N. Hodges (TAYLOR CO) |
7-8 55 1st E. Swick (TRI COUNTY) 2nd B. Schiffhhauer (JJWA) 3rd P. Hardesty (EAST FAIRMONT) 4th T. Shelton (JJWA) |
7-8 60 1st S. Carder (PARKERSBURG) 2nd B. Primm (LUBECK) 3rd C. Laya (EAST FAIRMONT) 4th Alik Assi (HURRICANE) |
7-8 65 1ST Z. Hinzman (RITCHIE CO) 2ND B. Nibert (TAYLOR CO) 3RD D. Tenney (LEWIS CO) 4TH H. Milburn (JJWA) |
7-8 70 1st J. Moomau (TRI COUNTY) 2nd C, Pine (JJWA) 3rd T. Bender (LEWIS CO) 4th E. Lewis (HURRICANE) |
7-8 75 1st A. Conaway (NORTH MARION) 2nd J. Wilkinson (HURRICANE) 3rd D. Rinker (SOUTHERN MAT ) 4th R. Laasmar (CLARKSBURG) |
7– 8 80 1st D. Malcomb (EAST FAIRMONT) 2nd J. Hartmant (TRI COUNTY) |
7-8 85 1st B. Miller (PRESTON) 2nd G. Ware (TAYLOR CO) 3rd C. Sweitzer (SOUTHERN MAT) |
7-8 UNL 1st M. Riley (CLARKSBURG) 2nd A. Burgess (TRI COUNTY) 3rd Z. Jones (TAYLOR CO) |
9-10 55 1st B. Pearson (BUCKHANNON) 2nd D. Ray (ELKINS) 3rd D. Arbogast (ELKINS) 4th C. Judy (ELKINS) |
9-10 60 1st Z. Collins (LUBECK) 2nd B. Clendenin (LUBECK) 3rd C. Smith (JJWA) 4th L. Crites (BUCKHANNON) |
9-10 65 1st H. Riffle (LUBECK) 2nd D. Jalepes (JJWA) 3rd A. Hull (LEWIS CO) 4th J. Conrad (LEWIS CO) |
9-10 70 1st A. Haden (ELKINS) 2nd J. Moomau (TRI COUNTY) 3rd B. Tenney (Buckhannon) 4th B. Clark (HURRICANE) |
9-10 75 1st D. Jackson (JJWA) 2nd J. Morgan (Eastern Green) 3rd C. Secrist (TRI COUNTY) 4th J. Engels (PRESTON) |
9-10 80 1st C. Butcher (PARKERSBURG) 2nd I. Carpenter (HUNTINGTON) 3rd C. Mayle (TAYLOR CO) 4th C. Kendall (MARIETTA OH) |
9-10 85 1st B. Miller (PRESTON) 2nd M. Vaughn (MARIETTA OH) 3rd M. Fleece (CLARKSBURG) |
9-10 90 1st D. Koontz (EAST FAIRMONT) 2nd J. Hartman (TRI COUNTY) |
9-10 100 1ST T. Johnson (WYAN YOUTH) 2ND P. Lunsford (HURRICANE) 3RD A. Lewis (WEST FAIRMONT) 4TH N. Malcomb (EAST FAIRMONT) |
9-10 110 1st S. Riddle (RITCHIE CO) 2nd Z. Shoomaker (TAYLOR CO) 3rd C. Shafer (PRESTON) |
9-10 UNL 1st S. Mallow (ELKINS) 2nd C. Anderson (CLARKSBURG) 3rd S. Mease (CLARKSBURG) 4th C. Barta (NORTH MARION) |
11-12 70 1st J. King (SOUTHER MAT) 2nd L. Williams (TAYLOR CO) 3rd A. Haden (ELKINS) 4th L. Crowe (WESTERN GREEN) |
11-12 75 1st C. Gregory (LEWIS CO) 2nd S. Clendenin (LUBECK) 3rd J. Monn (CALHOUN CO) 4th C. Patton (WESTERN GREEN) |
11-12 80 1st C. Goff (TAYLOR CO) 2nd J. Shreves (BUCKHANNON) 3rd D. Yoakum (WESTERN GREEN) 4th T. Harvey (RALEIGH WEST) |
11-12 85/90 1st R. Elliott (NORTH MARION) 2nd T. Demaster (BUCKHANNON) 3rd B. Nesselrotte (EAST FAIRMONT) 4th J. Bennett (BUCKHANNON) |
11-12 95 1ST A. Stanley (NORTH MARION) 2nd D. Michael (EAST FAIRMONT) 3rd A. Jones (PRESTON) 4th B. Mayes (BRIDGEPORT) |
11-12 100 1st T. Moore (TAYLOR CO) 2nd J. Leggett (MONSTER GARAGE) 3rd J. Solak (EASTERN GREEN) |
11-12 110 1st T. Moore (TAYLOR CO) 2nd J. D. Patterson (PRESTON) 3rd M. Fair (BUCKHANNON) 4th D. Hopkins (EAST FAIRMONT) |
11-12 115 1ST C. Rodeheaver (KEYSER) 2ND N. Latter (BUCKHANNON) |
11-12 125 1ST J. Giallonardo (STRASSBURG V) 2ND W. Bender (LEWIS CO) |
11-12 130 1st D. Overbay (CALHOUN CO) 2nd J. Sampson (EASTERN GREEN) 3rd L. Richards (BRIDGEPORT) 4th B. Rinker (SOUTHERN MAT ) |
11-12 140 1st D. Waller (PRESTON) 2nd S. Mallow (ELKINS) 3rd A. Carr (ELKINS) |
11-12 UNL 1st J. Walton (INDEPENDANT) 2nd S. Snyder (N. PARKERSBURG) 3rd T. Whetsel () 4th R. Everson (BARBOUR CO) |
13-15 75 1st J. Monn (CALHOUN CO) 2nd C. Patton (WESTERN GREEN) 3rd J. King (SOUTHERN MAT) 4th L. Williams (TAYLOR CO) |
13-15 85 1st M. Yates (EASTERN GREEN) 2nd B.Nesslerod (EAST FAIRMONT) |
13-15 90 1st M. Yates (EASTERN GREEN) 2nd T. Demastes (BUCKHANNON) |
13-15 100 1st D. Linger (BUCKHANNON) 2nd J. Solak (EASTERN GREEN) 3rd C. Cox (BARBOUR CO) |
13-15 110 1st B.J. Duvall (NORTH MARION) 2nd M. Fair (BUCKHANNON) 3rd BJ. Underwood (ELKINS) 4th L. Tighe (ELKINS) |
13-15 120 1st T. Woodson (INDEPENDANT) 2nd J. Anthony (LEWIS CO) 3rd C. Stalnaker () 4th BJ Underwood (ELKINS) |
13-15 140 1st D. Bullock (EASTERN GREEN) 2nd A. Sayre (BUCKHANNON) 3rd S. Cooper (SOUTHERN MAT) 4th RJ Smith (TRI COUNTY) |
13-15 155 1st L. Lang (BRIDGEPORT) 2nd D, Bramer (BRIDGEPORT) 3rd B Riddle (RITCHIE CO) 4th D. Nolte (BUCKHANNON) |
13-15 175 1st C. Underwood (ELKINS) 2nd CJ Smith (ELKINS) 3rd B Riddle (RITCHIE CO) 4th A. Bias (INDEPENDANT) |
13-15 195 1st C. Underwood (ELKINS) 2nd H. Brewster (ELKINS) 3rd C. Mease (CLARKSBURG) 4th CJ Smith (ELKINS) |
13-15 UNL 1st E. Brooks (EASTERN GREEN ) 2nd R. Simpson (LEWIS CO) 3rd Z. Gribble (INDEPENDENT) 4th G. Toedt (BUCKHANNON) |