35 lb 1st Justin Thomas (SL) 2nd Josh Slack (SA) 3rd Spencer Williams (RIP) 4th Cameron Irizarry (SP) |
40 lb 1st Garrett Parsons (CAL) 2nd Trevor Renforth (RIP) 3rd Amonn Ohl (RIT) 4th Kolton Parsons (WIRT) |
45 lb 1st Peyten Kellar (WWC) 2nd Colten Patterson (MW) 3rd Shawn Boley (PC) 4th Hunter Poole (WIRT) |
50 lb 1st Colin Bryant (LUB) 2nd Jayden Hickman (CAL) 3rd Clay Tanner (RAV) 4th Ian Irizarry (SP) |
55 lb 1st Tyler cox (PAT) 2nd Brayden Roberts (MW) 3rd Jackson Dingess (RIT) 4th Adam Davis (Penn) |
60 lb 1st Tyler Batten (WIRT) 2nd Isaac Isabell (CAL) 3rd Gavin Quiocho (MW) 4th Anthony Murphy (MW) |
Unl Don't have this bracket sheet to post |
45 lb 1st Justin Spuduck (NIT) 2nd Garret Donahue (COUG) 3rd Brandon Yoak (CAL) 4th Samantha Miller (SP) |
50 lb 1st Trey Finnearty (WWC) 2nd Justin Stover (HOOV) 3rd Zac Scalf (OH) 4th Cameron Marks (MW) |
55 lb 1st Colton Jezioro (IND) 2nd Caleb Haynes (SA) 3rd Landon Flinn (LUB) 4th Austin Maxwell (SP) |
60 lb 1st Logan Nay (PAT) 2nd Briar Buskirk (WWC) 3rd Ryan Simoniette (BEL) 4th Clayton Stewart (BUFF) |
65 lb 1st Joshua Humphreys ('TM) 2nd Hunter Moore (PAT) 3rd Dalton McCune (CAL) 4th Tanner Tritito (A) |
70 lb 1st Jarritt Flinn (SP) 2nd Rocky Ford (RIP) 3rd Antonio Serevicz (NH) 4th Creston Snodgrass (PC) |
75 lb NO ENTRIES |
80 lb 1st Braxton Amos (PAT) 2nd Austin Wise (PC) 3rd Matthew Eickert (WWC) |
Unl 1st BJ Haynes (RIP) 2nd Alex Hale (IND) 3rd Dalton Fullerton (SP) 4th Glenn McFee (WIRT) |
50 lb 1st Jimmie Bommarito (MW) 2nd John Henry (WIRT) 3rd Cameron Gill (LUB) |
55 lb 1st Chase Stover (HOOV) 2nd Cole Cheuvront (WIRT) 3rd Luke Martin (SP) 4th Jacob Starkey (RIP) |
60 lb 1st Zach Collins (LUB) 2nd Jared Donahue (COUG) 3rd Steven Slack (SA) 4th Brent Clendenin (NP) |
65 lb 1st Hunter Riffle (LUB) 2nd Phillip Sharp (CAL) 3rd Ryan Taylor (??) 4th Brianna Mills (RIP) |
70 lb 1st Trey Harmon ('TM) 2nd Danny Harper (HOOV) 3rd Cole Smith (PC) 4th Keegan Cool (SP) |
75 lb 1st Allen Metheney (CAL) 2nd Tyas Lipscomb (PAT) 3rd Nick McCutcheon (PAT) 4th Gary Wise (PC) |
80 lb 1st Devin Stapleton (MG) 2nd Chase Porter (PAT) 3rd TJ Lambiotte (PAT 4th Chandler Butcher (COUG) |
90 lb 1st Drake Koontz (??) 2nd Josh Mason (RIT) 3rd Hunter DeLong (PAT) 4th Casey Parsons (WWC) |
100 lb 1st Casey Ritchie (CAL) 2nd Brice Pomeroy (DUP) 3rd Brock Buskirk (WWC) |
Unl 1st Cole Ritchie (CAL) 2nd Austin Walraven (WWC) 3rd Caleb Winnel (WIRT) 4th Darrell Holstein (DUP) |
70 lb 1st Houstin McCune (CAL) 2nd Danielle Johnson (IND) 3rd Steven Clendenin (NP) 4th Colten Nangle (IND) |
75 lb 1st Lucas Simpkins (IND) 2nd Levi Congleton (WWC) 3rd Devin Butcher (WIRT) 4th Austin Ball (BUFF) |
80 lb 1st Logan Grass (IND) 2nd Frankie Jezioro (IND) 3rd Brent Price ('TM) 4th Nathan Nutter (RIP) |
85 lb 1st Manney Tullius (WWC) 2nd Andrew Davis (PAT) 3rd Patrick Murphy (H) |
90 lb 1st Drew Braisel (??) 2nd Daniel Cotton (IND) 3rd Daniel Law (BEL) 4th Christopher Jordan (RIP) |
95 lb 1st Codi Dornick (IND) 2nd Chip Sturek (PAT) 3rd Codie Barrows (COUG) 4th Skyler McCutcheon (BEL) |
100 lb 1st Cory Renforth (IND) 2nd Bryce Pomeroy (???) |
110 lb 1st Trent McCoy (SP) 2nd Demitrius Serevicz (NH) 3rd Garreth Durst (IND) 4th Johnathan Taylor (CAL) |
125 lb 1st Matthew Dixon (IND) 2nd Eddie Wise (PC) 3rd Tyler Newhart (IND) 4th Cori Patterson (MW) |
Unl 1st David Overbay (CAL) 2nd Brandon Pahl (WWC) 3rd Jacob Kay (IND) 4th Logan Ervin (SP) |
85 lb 1st Logan Grass (IND) 2nd Jason West (COUG) 3rd Brett States (MW) |
90 lb 1st Lance Hill (IND) 2nd Nathan Westfall (IND) 3rd Issaac Gregor (WWC) 4th Devin Blair (PC) |
100 lb 1st Jarred Simpkins (IND) 2nd Cory Parsons (WWC) 3rd Matt Smith (IND) 4th Duane Cotton (IND) |
110 lb 1st Stewart Morris (IND) 2nd Carlos Mayhew (IND) 3rd Joshn Steffie (IND) 4th Lewis Yates (IND) |
120 lb 1st Jordan Quiocho (IND) 2nd Austin Hileman (IND) 3rd Tristen Woodson ('TM) 4th Kelby Sarson (??) |
130 lb 1st Tyler Richards (PAT) 2nd Chase Ratliff (RIP) 3rd Aaron Bragg (LINC) |
140 lb 1st Bryan Rhodes (IND) 2nd Christopher Rollysin (IND) 3rd Martin Kuhl (IND) |
150 lb 1st Nathan Tucker (IND) 2nd Kody Philyaw (RIP) 3rd Scott Greenberg (IND) 4th Ron Kirby (IND) |
Unl 1st Austin Hall (IND) 2nd Derek Flynn (SP) 3rd Ronald Griffin (IND) |