WVSSAC Region IV AAA 2013 |
Cabell Midland HS |
2/16/13 |
Team Scores |
1. |
|
Huntington |
274.50 |
2. |
|
Point Pleasant |
228.00 |
3. |
|
Cabell Midland |
156.00 |
4. |
|
Winfield |
133.00 |
5. |
|
Spring Valley |
104.00 |
6. |
|
Hurricane |
88.00 |
7. |
|
Nitro |
65.00 |
8. |
|
Lincoln Co |
36.00 |
9. |
|
Logan |
24.50 |
10. |
|
St Albans |
10.00 |
Brackets AT THIS LINK
Team summaries AT THIS LINK
1st: Logan Grass, Huntington Soph 35- 5
2nd: Caleb Leslie, Point Pleasant Jr 23- 12
3rd: Logan Adkins, Cabell Midland Fr 24- 9
4th: Jonathan Noll, Lincoln Co Jr 29- 6
5th: Eli Wheatley, Winfield Fr 19- 17
6th: Lee Slate, Hurricane Fr 12- 22
1st: Jordan Allen, Huntington Soph 28- 1
2nd: John Raike, Point Pleasant Jr 31- 4
3rd: Chris Cochran, Winfield Jr 30- 11
4th: Hunter Fischer, Cabell Midland Fr 30- 18
1st: Johnathan Spence, Huntington Jr 17- 9
2nd: Guy Fisher, Point Pleasant Jr 29- 3
3rd: Cody Abbott, Logan Sr 25- 11
4th: Sky Steadman, Hurricane Soph 26- 17
5th: Bronson Raines, Winfield Soph 3- 10
1st: Bryce Humphreys, Winfield Soph 42- 2
2nd: Chase Childers, Huntington Soph 27- 9
3rd: Micah Powell, Point Pleasant Sr 32- 10
4th: Adam Whitmore, Cabell Midland Fr 28- 14
5th: Kendall Obegon, Spring Valley Jr 24- 21
6th: Brandon Johnson, Hurricane Fr 8- 24
1st: Cody Shepherd, Huntington Soph 21- 7
2nd: Stevie Porter, Point Pleasant Sr 9- 2
3rd: Tyler Hampton, Spring Valley Sr 37- 8
4th: Chantz Rankin, Hurricane Jr 28- 12
5th: Tyler Neskey, Lincoln Co Jr 28- 7
6th: Anthony Atkins, St Albans Fr 13- 25
1st: Noah Searls, Point Pleasant Sr 29- 4
2nd: Billy Waldeck, Huntington Sr 23- 4
3rd: Bobby Mitchell, Cabell Midland Soph 23- 9
4th: Kyle ONeal, Spring Valley Jr 21- 23
5th: Bobby Stacy, Lincoln Co Jr 28- 7
6th: Joe Monroe, Nitro Soph 8- 22
1st: Justin Arthur, Huntington Sr 26- 2
2nd: Isaac Reed, Winfield Sr 39- 4
3rd: Josh Hudson, Point Pleasant Jr 29- 8
4th: Zach Gwinn, Spring Valley Jr 42- 12
5th: Aaron Scarr, Cabell Midland Soph 26- 18
6th: Austin Mason, Nitro Jr 6- 21
1st: Paden Christian, Huntington Jr 26- 6
2nd: Jeremy Francis, Hurricane Jr 33- 3
3rd: Timmy Blake, Cabell Midland Soph 37- 11
4th: Austin Rutter, Point Pleasant Soph 22- 13
5th: Taylor Grimm, Winfield Jr 17- 9
6th: Garrett Lageman, Spring Valley Fr 5- 32
1st: Jimmy Clark, Winfield Jr 32- 3
2nd: Jason Martin, Huntington Sr 15- 12
3rd: Justin Leggett, Cabell Midland Jr 12- 5
4th: Zach Cooper, Hurricane Sr 24- 13
5th: Nick Whitmore, Spring Valley Soph 23- 21
6th: Colby Sayre, Point Pleasant Sr 14- 19
1st: Nick Boone, Cabell Midland Sr 23- 1
2nd: Reno Hill, Point Pleasant Sr 27- 4
3rd: Kyle Fischer, Spring Valley Jr 38- 13
4th: Austin Budd, Huntington Jr 12- 18
5th: Tyler Grimm, Winfield Jr 29- 14
6th: TJ Henry, Hurricane Soph 15- 22
1st: Brycen Reymond, Point Pleasant Jr 27- 5
2nd: Zach Richardson, Winfield Sr 32- 11
3rd: Jared Bradley, Cabell Midland Sr 17- 9
4th: Carter Capehart, Huntington Soph 22- 14
5th: Kadin Steadman, Hurricane Jr 13- 8
6th: Cameron Lucas, Spring Valley Fr 9- 16
1st: Jacob Starcher, Point Pleasant Soph 34- 11
2nd: Dyln Lageman, Spring Valley Jr 43- 9
3rd: Ryan Walters, Nitro Jr 26- 14
4th: Aerison Parrish, Huntington Sr 13- 13
5th: Noah Julian, Winfield Soph 28- 14
6th: Alex Crum, Logan Jr 28- 10
1st: Nigale Cabell, Huntington Jr 22- 3
2nd: Jacob Duncan, Point Pleasant Soph 18- 5
3rd: Hunter Skeens, Nitro Soph 36- 12
4th: Aric Ooten, Logan Jr 18- 8
5th: Nathan Jefferson, Cabell Midland Soph 24- 18
6th: Tymothy Boggess, Winfield Sr 3- 20
1st: David Smith, Nitro Soph 18- 4
2nd: Toney Kitts, Huntington Sr 22- 8
3rd: Mitchell Fitzgerald, Hurricane Jr 29- 17
4th: Nick Cunningham, Cabell Midland Soph 18- 15
5th: Derrick Jackson, Point Pleasant Soph 9- 21
6th: Austin Pyles, Winfield Soph 6- 15
106 Logan Grass, Huntington Fall Caleb Leslie, Point Pleasant, 3:02
113 Jordan Allen, Huntington Dec John Raike, Point Pleasant, 4-2
120 Johnathan Spence, Huntington Dec Guy Fisher, Point Pleasant, 5-4
126 Bryce Humphreys, Winfield Dec Chase Childers, Huntington, 2-0
132 Cody Shepherd, Huntington Fall Stevie Porter, Point Pleasant, 3:30
138 Noah Searls, Point Pleasant Dec Billy Waldeck, Huntington, 9-5
145 Justin Arthur, Huntington M-Dec Isaac Reed, Winfield, 9-1
152 Paden Christian, Huntington Dec Jeremy Francis, Hurricane, 4-2
160 Jimmy Clark, Winfield M-Dec Jason Martin, Huntington, 10-2
170 Nick Boone, Cabell Midland Dec Reno Hill, Point Pleasant, 2-0 OT
182 Brycen Reymond, Point Pleasant Fall Zach Richardson, Winfield, 2:45
195 Jacob Starcher, Point Pleasant Dec Dyln Lageman, Spring Valley, 3-2 OT
220 Nigale Cabell, Huntington Fall Jacob Duncan, Point Pleasant, 1:39
285 David Smith, Nitro Dec Toney Kitts, Huntington, 3-2 OT
106 Logan Adkins, Cabell Midland Fall Jonathan Noll, Lincoln Co, 2:10
113 Chris Cochran, Winfield Dec Hunter Fischer, Cabell Midland, 6-1
120 Cody Abbott, Logan Dec Sky Steadman, Hurricane, 8-7 OT
126 Micah Powell, Point Pleasant Dec Adam Whitmore, Cabell Midland, 11-5
132 Tyler Hampton, Spring Valley Fall Chantz Rankin, Hurricane, 4:18
138 Bobby Mitchell, Cabell Midland Fall Kyle ONeal, Spring Valley, 1:30
145 Josh Hudson, Point Pleasant Dec Zach Gwinn, Spring Valley, 6-4 OT
152 Timmy Blake, Cabell Midland Fall Austin Rutter, Point Pleasant, 2:20
160 Justin Leggett, Cabell Midland Dec Zach Cooper, Hurricane, 6-4 OT
170 Kyle Fischer, Spring Valley Fall Austin Budd, Huntington, 2:27
182 Jared Bradley, Cabell Midland Fall Carter Capehart, Huntington, 2:09
195 Ryan Walters, Nitro Dec Aerison Parrish, Huntington, 3-1 OT
220 Hunter Skeens, Nitro Fall Aric Ooten, Logan, 0:57
285 Mitchell Fitzgerald, Hurricane Fall Nick Cunningham, Cabell Midland, 1:45
106 Eli Wheatley, Winfield Fall Lee Slate, Hurricane, 0:16
113 Double BYE
120 Bronson Raines, Winfield Advanced through BYE
126 Kendall Obegon, Spring Valley M-Dec Brandon Johnson, Hurricane, 10-1
132 Tyler Neskey, Lincoln Co Fall Anthony Atkins, St Albans, 3:34
138 Bobby Stacy, Lincoln Co Fall Joe Monroe, Nitro, 0:59
145 Aaron Scarr, Cabell Midland Fall Austin Mason, Nitro, 1:48
152 Taylor Grimm, Winfield Fall Garrett Lageman, Spring Valley, 1:22
160 Nick Whitmore, Spring Valley Dec Colby Sayre, Point Pleasant, 8-1
170 Tyler Grimm, Winfield Fall TJ Henry, Hurricane, 1:30
182 Kadin Steadman, Hurricane Dec Cameron Lucas, Spring Valley, 3-2
195 Noah Julian, Winfield Dec Alex Crum, Logan, 6-3
220 Nathan Jefferson, Cabell Midland Fall Tymothy Boggess, Winfield, 2:19
285 Derrick Jackson, Point Pleasant Fall Austin Pyles, Winfield, 1:50
Chantz Rankin (Jr), Hurricane M-Dec Caleb Vance (Soph), Nitro, 15-6
Cameron Lucas (Fr), Spring Valley Fall Thomas Sisemore (Jr), Lincoln Co, 1.45
Kadin Steadman (Jr), Hurricane M-Dec Jordan Oney (Fr), Logan, 12-4
Championship - Quarterfinals |
Logan Grass (Soph), Huntington Fall TJ Dean (Soph), Nitro, 2:25
Jonathan Noll (Jr), Lincoln Co Fall Eli Wheatley (Fr), Winfield, 1:40
Logan Adkins (Fr), Cabell Midland Fall Lee Slate (Fr), Hurricane, 0.45
Sky Steadman (Soph), Hurricane Fall Bronson Raines (Soph), Winfield, 4:28
Bryce Humphreys (Soph), Winfield Fall Dustin Young (Soph), Nitro, 1:15
Micah Powell (Sr), Point Pleasant Fall Kendall Obegon (Jr), Spring Valley, 2:45
Adam Whitmore (Fr), Cabell Midland Fall Brandon Johnson (Fr), Hurricane, 0:55
Stevie Porter (Sr), Point Pleasant Fall Ian McCallister (Soph), Cabell Midland, 0:56
Chantz Rankin (Jr), Hurricane Fall Tyler Neskey (Jr), Lincoln Co, :35
Tyler Hampton (Sr), Spring Valley Fall Dustin Thompson (Sr), Logan, 0:33
Cody Shepherd (Soph), Huntington Fall Anthony Atkins (Fr), St Albans, 0:32
Billy Waldeck (Sr), Huntington Fall Kyle ONeal (Jr), Spring Valley, 1:52
Bobby Stacy (Jr), Lincoln Co Fall Joe Monroe (Soph), Nitro, 3:32
Noah Searls (Sr), Point Pleasant Fall Dana Dech (Fr), Hurricane, 0:12
Justin Arthur (Sr), Huntington Fall James Blood (Sr), Hurricane, :45
Zach Gwinn (Jr), Spring Valley M-Dec Aaron Scarr (Soph), Cabell Midland, 12-4
Josh Hudson (Jr), Point Pleasant Fall Austin Mason (Jr), Nitro, 1:20
Austin Rutter (Soph), Point Pleasant Dec Taylor Grimm (Jr), Winfield, 5-1
Timmy Blake (Soph), Cabell Midland Fall Garrett Lageman (Fr), Spring Valley, 1:45
Zach Cooper (Sr), Hurricane M-Dec Nick Whitmore (Soph), Spring Valley, 12-3
Jason Martin (Sr), Huntington Fall Colby Sayre (Sr), Point Pleasant, 1:00
Austin Budd (Jr), Huntington Fall Tyler Grimm (Jr), Winfield, 3:57
Kyle Fischer (Jr), Spring Valley Fall TJ Henry (Soph), Hurricane, 3:32
Brycen Reymond (Jr), Point Pleasant Fall Cameron Lucas (Fr), Spring Valley, 1:09
Jared Bradley (Sr), Cabell Midland Fall Akeem Brown (Jr), St Albans, 5:36
Zach Richardson (Sr), Winfield Fall Josh Dunn (Fr), Nitro, 0:48
Carter Capehart (Soph), Huntington Dec Kadin Steadman (Jr), Hurricane, 4-0
Dyln Lageman (Jr), Spring Valley Dec Noah Julian (Soph), Winfield, 5-1
Aerison Parrish (Sr), Huntington Dec Ryan Walters (Jr), Nitro, 4-3
Jacob Starcher (Soph), Point Pleasant Dec Brett Mabry (Soph), Cabell Midland, 5-0
Nathan Jefferson (Soph), Cabell Midland Fall Aric Ooten (Jr), Logan, 2:48
Tymothy Boggess (Sr), Winfield Fall Hunter Skeens (Soph), Nitro, 1:00
David Smith (Soph), Nitro Fall Derrick Jackson (Soph), Point Pleasant, 5:06
Toney Kitts (Sr), Huntington Fall Austin Pyles (Soph), Winfield, 1:08
Anthony Atkins (Fr), St Albans Dec Caleb Vance (Soph), Nitro, 15-13
Josh Dunn (Fr), Nitro Fall Thomas Sisemore (Jr), Lincoln Co, :30
Akeem Brown (Jr), St Albans Fall Jordan Oney (Fr), Logan, 4:56
Championship - Semifinals |
Logan Grass (Soph), Huntington Fall Jonathan Noll (Jr), Lincoln Co, 2:20
Caleb Leslie (Jr), Point Pleasant Dec Logan Adkins (Fr), Cabell Midland, 5-0
Jordan Allen (Soph), Huntington Fall Hunter Fischer (Fr), Cabell Midland, 0:51
John Raike (Jr), Point Pleasant Fall Chris Cochran (Jr), Winfield, 5:00
Guy Fisher (Jr), Point Pleasant Fall Sky Steadman (Soph), Hurricane, 3:31
Johnathan Spence (Jr), Huntington M-Dec Cody Abbott (Sr), Logan, 13-2
Bryce Humphreys (Soph), Winfield Dec Micah Powell (Sr), Point Pleasant, 6-0
Chase Childers (Soph), Huntington Dec Adam Whitmore (Fr), Cabell Midland, 12-6
Stevie Porter (Sr), Point Pleasant Fall Chantz Rankin (Jr), Hurricane, 1:32
Cody Shepherd (Soph), Huntington M-Dec Tyler Hampton (Sr), Spring Valley, 17-7
Billy Waldeck (Sr), Huntington Dec Bobby Mitchell (Soph), Cabell Midland, 7-0
Noah Searls (Sr), Point Pleasant Fall Bobby Stacy (Jr), Lincoln Co, :45
Justin Arthur (Sr), Huntington Fall Zach Gwinn (Jr), Spring Valley, 4:42
Isaac Reed (Sr), Winfield Dec Josh Hudson (Jr), Point Pleasant, 7-0
Paden Christian (Jr), Huntington T-Fall Austin Rutter (Soph), Point Pleasant, 15-0
Jeremy Francis (Jr), Hurricane M-Dec Timmy Blake (Soph), Cabell Midland, 10-1
Jimmy Clark (Jr), Winfield M-Dec Zach Cooper (Sr), Hurricane, 14-5
Jason Martin (Sr), Huntington Dec Justin Leggett (Jr), Cabell Midland, 7-3
Nick Boone (Sr), Cabell Midland Fall Austin Budd (Jr), Huntington, 1:05
Reno Hill (Sr), Point Pleasant M-Dec Kyle Fischer (Jr), Spring Valley, 9-0
Brycen Reymond (Jr), Point Pleasant Fall Jared Bradley (Sr), Cabell Midland, 1:59
Zach Richardson (Sr), Winfield Fall Carter Capehart (Soph), Huntington, 2:54
Dyln Lageman (Jr), Spring Valley Dec Alex Crum (Jr), Logan, 4-2
Jacob Starcher (Soph), Point Pleasant Dec Aerison Parrish (Sr), Huntington, 5-0
Nigale Cabell (Jr), Huntington Fall Nathan Jefferson (Soph), Cabell Midland, 2.36
Jacob Duncan (Soph), Point Pleasant Dec Tymothy Boggess (Sr), Winfield, 1:30
David Smith (Soph), Nitro Fall Nick Cunningham (Soph), Cabell Midland, 1:25
Toney Kitts (Sr), Huntington Fall Mitchell Fitzgerald (Jr), Hurricane, 5:38
Eli Wheatley (Fr), Winfield Dec TJ Dean (Soph), Nitro, 16-14
Kendall Obegon (Jr), Spring Valley Fall Dustin Young (Soph), Nitro, 2:06
Anthony Atkins (Fr), St Albans Fall Dustin Thompson (Sr), Logan, 4:30
Tyler Neskey (Jr), Lincoln Co Fall Ian McCallister (Soph), Cabell Midland, 0:54
Joe Monroe (Soph), Nitro Fall Dana Dech (Fr), Hurricane, 3:23
Aaron Scarr (Soph), Cabell Midland Fall James Blood (Sr), Hurricane, 4:30
Kadin Steadman (Jr), Hurricane Dec Josh Dunn (Fr), Nitro, 11-6
Cameron Lucas (Fr), Spring Valley Fall Akeem Brown (Jr), St Albans, 3:45
Ryan Walters (Jr), Nitro Fall Brett Mabry (Soph), Cabell Midland, 3:59
Jonathan Noll (Jr), Lincoln Co Fall Lee Slate (Fr), Hurricane, :06
Logan Adkins (Fr), Cabell Midland Fall Eli Wheatley (Fr), Winfield, 1:14
Cody Abbott (Sr), Logan T-Fall Bronson Raines (Soph), Winfield, 18-2
Micah Powell (Sr), Point Pleasant Fall Brandon Johnson (Fr), Hurricane, 0:28
Adam Whitmore (Fr), Cabell Midland Fall Kendall Obegon (Jr), Spring Valley, 2:01
Chantz Rankin (Jr), Hurricane Fall Anthony Atkins (Fr), St Albans, 0:54
Tyler Hampton (Sr), Spring Valley Fall Tyler Neskey (Jr), Lincoln Co, 2:36
Bobby Mitchell (Soph), Cabell Midland Fall Joe Monroe (Soph), Nitro, 0:12
Kyle ONeal (Jr), Spring Valley Dec Bobby Stacy (Jr), Lincoln Co, 6-2
Zach Gwinn (Jr), Spring Valley Fall Austin Mason (Jr), Nitro, 4:12
Josh Hudson (Jr), Point Pleasant Dec Aaron Scarr (Soph), Cabell Midland, 2-0
Austin Rutter (Soph), Point Pleasant Fall Garrett Lageman (Fr), Spring Valley, 0:51
Timmy Blake (Soph), Cabell Midland Fall Taylor Grimm (Jr), Winfield, 1:38
Zach Cooper (Sr), Hurricane M-Dec Colby Sayre (Sr), Point Pleasant, 10-0
Justin Leggett (Jr), Cabell Midland Fall Nick Whitmore (Soph), Spring Valley, 4:15
Austin Budd (Jr), Huntington Fall TJ Henry (Soph), Hurricane, 4:03
Kyle Fischer (Jr), Spring Valley Fall Tyler Grimm (Jr), Winfield, 2:34
Jared Bradley (Sr), Cabell Midland Fall Kadin Steadman (Jr), Hurricane, 0:59
Carter Capehart (Soph), Huntington Fall Cameron Lucas (Fr), Spring Valley, 2:04
Ryan Walters (Jr), Nitro DQ Alex Crum (Jr), Logan
Aerison Parrish (Sr), Huntington Dec Noah Julian (Soph), Winfield, 11-6
Hunter Skeens (Soph), Nitro Fall Nathan Jefferson (Soph), Cabell Midland, 2:36
Aric Ooten (Jr), Logan Fall Tymothy Boggess (Sr), Winfield, 4:02
Nick Cunningham (Soph), Cabell Midland Fall Austin Pyles (Soph), Winfield, 2:44
Mitchell Fitzgerald (Jr), Hurricane Dec Derrick Jackson (Soph), Point Pleasant, 2-0
Eli Wheatley (Fr), Winfield Fall Lee Slate (Fr), Hurricane, 0:16
Logan Adkins (Fr), Cabell Midland Fall Jonathan Noll (Jr), Lincoln Co, 2:10
Logan Grass (Soph), Huntington Fall Caleb Leslie (Jr), Point Pleasant, 3:02
Chris Cochran (Jr), Winfield Dec Hunter Fischer (Fr), Cabell Midland, 6-1
Jordan Allen (Soph), Huntington Dec John Raike (Jr), Point Pleasant, 4-2
Cody Abbott (Sr), Logan Dec Sky Steadman (Soph), Hurricane, 8-7 OT
Johnathan Spence (Jr), Huntington Dec Guy Fisher (Jr), Point Pleasant, 5-4
Kendall Obegon (Jr), Spring Valley M-Dec Brandon Johnson (Fr), Hurricane, 10-1
Micah Powell (Sr), Point Pleasant Dec Adam Whitmore (Fr), Cabell Midland, 11-5
Bryce Humphreys (Soph), Winfield Dec Chase Childers (Soph), Huntington, 2-0
Tyler Neskey (Jr), Lincoln Co Fall Anthony Atkins (Fr), St Albans, 3:34
Tyler Hampton (Sr), Spring Valley Fall Chantz Rankin (Jr), Hurricane, 4:18
Cody Shepherd (Soph), Huntington Fall Stevie Porter (Sr), Point Pleasant, 3:30
Bobby Stacy (Jr), Lincoln Co Fall Joe Monroe (Soph), Nitro, 0:59
Bobby Mitchell (Soph), Cabell Midland Fall Kyle ONeal (Jr), Spring Valley, 1:30
Noah Searls (Sr), Point Pleasant Dec Billy Waldeck (Sr), Huntington, 9-5
Aaron Scarr (Soph), Cabell Midland Fall Austin Mason (Jr), Nitro, 1:48
Josh Hudson (Jr), Point Pleasant Dec Zach Gwinn (Jr), Spring Valley, 6-4 OT
Justin Arthur (Sr), Huntington M-Dec Isaac Reed (Sr), Winfield, 9-1
Taylor Grimm (Jr), Winfield Fall Garrett Lageman (Fr), Spring Valley, 1:22
Timmy Blake (Soph), Cabell Midland Fall Austin Rutter (Soph), Point Pleasant, 2:20
Paden Christian (Jr), Huntington Dec Jeremy Francis (Jr), Hurricane, 4-2
Nick Whitmore (Soph), Spring Valley Dec Colby Sayre (Sr), Point Pleasant, 8-1
Justin Leggett (Jr), Cabell Midland Dec Zach Cooper (Sr), Hurricane, 6-4 OT
Jimmy Clark (Jr), Winfield M-Dec Jason Martin (Sr), Huntington, 10-2
Tyler Grimm (Jr), Winfield Fall TJ Henry (Soph), Hurricane, 1:30
Kyle Fischer (Jr), Spring Valley Fall Austin Budd (Jr), Huntington, 2:27
Nick Boone (Sr), Cabell Midland Dec Reno Hill (Sr), Point Pleasant, 2-0 OT
Kadin Steadman (Jr), Hurricane Dec Cameron Lucas (Fr), Spring Valley, 3-2
Jared Bradley (Sr), Cabell Midland Fall Carter Capehart (Soph), Huntington, 2:09
Brycen Reymond (Jr), Point Pleasant Fall Zach Richardson (Sr), Winfield, 2:45
Noah Julian (Soph), Winfield Dec Alex Crum (Jr), Logan, 6-3
Ryan Walters (Jr), Nitro Dec Aerison Parrish (Sr), Huntington, 3-1 OT
Jacob Starcher (Soph), Point Pleasant Dec Dyln Lageman (Jr), Spring Valley, 3-2 OT
Nathan Jefferson (Soph), Cabell Midland Fall Tymothy Boggess (Sr), Winfield, 2:19
Hunter Skeens (Soph), Nitro Fall Aric Ooten (Jr), Logan, 0:57
Nigale Cabell (Jr), Huntington Fall Jacob Duncan (Soph), Point Pleasant, 1:39
Derrick Jackson (Soph), Point Pleasant Fall Austin Pyles (Soph), Winfield, 1:50
Mitchell Fitzgerald (Jr), Hurricane Fall Nick Cunningham (Soph), Cabell Midland, 1:45
David Smith (Soph), Nitro Dec Toney Kitts (Sr), Huntington, 3-2 OT
|