4u 35# 1st: Seth Drennen (Cougars) 2nd: Austin Carrodus (Vienna) 3rd: Cash Clendenin (Ripley) 4th: Hunter Ramsay (Wheeling) |
4u 40# 1st: Brock Humphrey (Wheeling) 2nd: Jace Starcher (Ripley) 3rd: Amiya Powell (Lubeck) 4th: Collin Pratt (Pleasants County) |
4u 45# 1st: John Manley II (The Chosen) 2nd: Colston Skeen (Ripley) 3rd: Landon Cottrill (Wheeling) 4th: Hunter Rinehart (United) |
4u UNL# 1st: Brycen Armour (The Hill) 2nd: Noah Casto (Pleasants Co.) 3rd: Brancen Forshey (Vienna) |
6u 40# 1st: Logan White (Raleigh West) 2nd: Brock Jones (Mineral Wells) 3rd: Isaac Osborn (Lubeck) 4th: William Godbey (Eastern Greenbrier) |
6u 45# 1st: Lily Monn (South Parkersburg) 2nd: Simon Inbodes (Nelsonville York) 3rd: Gage Coull (South Parkersburg) 4th: Lance Taylor (Lil Eers) |
6u 50# 1st: Cameron Banks (Wheeling) 2nd: Austin Perry (Mineral Wells) 3rd: Ben McComas (The Hill) 4th: Carter Lucas (Wheeling) |
6u 55# 1st: Grayson Woodcock (Ground Zero) 2nd: Ayden Whited (South Parkersburg) 3rd: Landon Riddle (Young Guns) 4th: Jonah Harold (Buffalo) |
6u 60# 1st: Brycen Shirley (Lil Eers) 2nd: Adam Elder (South Parkersburg) 3rd: Ethan Kay (Ravenswood) 4th: River Fields (Mineral Wells) |
6u 65# 1st: Brody Cottrill (Wheeling) 2nd: Dakota Stephen (Cougars) 3rd: Casen Cox (Cougars) |
6u UNL# 1st: Brooklyn Whitehead (Lubeck) 2nd: Bryce Leslie (Buffalo) |
8u 45# 1st: David Bostaph (Mineral Wells) 2nd: Jimmie Bailes (Raleigh West) 3rd: Mathew Gibson (Vienna) 4th: Sylas Gilchrist (Lubeck) |
8u 50# 1st: Parker Fields (Mineral Wells) 2nd: Seth Snuffer (Young Guns) 3rd: Bryce Clendenin (Vienna) 4th: Landon Taylor (Lil Eers) |
8u 55# 1st: Moses Eads (Mahindra) 2nd: Makiya Powell (Lubeck) 3rd: Cooper Hornack (Pride) 4th: Ryan Martin (Lubeck) |
8u 60# 1st: Cole Murray (Mineral Wells) 2nd: Trent Jones (Mineral Wells) 3rd: Mathew McFee (Mahindra) 4th: Lane Watson (Roane) |
8u 65# 1st: Colton Caron (Raleigh West) 2nd: Hudson Shamblin (Chosen) 3rd: Robert Shockey (Ravenswood) 4th: Alex Taylor (Wheeling) |
8u 70# 1st: Hunter Shamblin (Chosen) 2nd: Larry Jones (Raleigh West) 3rd: Zack Ballas (Pride) 4th: Cody Houser (Pleasants Co.) |
8u 75# 1st: Nino Walker (Pride) 2nd: Cameron Martin (Pride) 3rd: Jason Ross Jr. (WHEELING) 4TH: Sam Miller (Pleasants co.) |
8u 80# 1st: Eric Brothers (Wheeling) 2nd Eric Roach (Knights) 3rd: Scott Worstell (The Hill) 4th: Bracen Jude (Martin. Co., KY) |
8u 85# 1st: Austin Fleming(Cougars) 2nd: Brooklyn Whitehead (Lubeck) 3rd: Noah Frazier (Cougar) |
8u 90# 1st: Ayden Morris (Mineral Wells) 2nd: Brayden Hundley (Dupont) 3rd: Elijah Hill (Mahindra) |
8u 100# 1st: Elijah edge (Mahindra) 2nd Cole Winnell (Wirt) 3rd: Demetrius Gearhearts (Cougars) 4th: Keith Hall ( Huntington) |
8u UNL# 1st Ashton Mayo (IND) 2nd Brayden Riffle (United) |
10u 55# 1st Jimmy Oslosky (Pride) 2nd Joshua Weigand (Wheeling) 3rd Wyatt Simon (Ripley) 4th Tyler McClanahan (Poca) |
10u 60# 1st Dylan Corbin (Mahindra) 2nd Ethan Tanner (Ravenswood) 3rd Braxton Smith (Gemerals) 4th Mackindke Freeman (Knights) |
10u 65# 1st Nathan Shelek (Wheeling) 2nd Ryan Auel (Pride) 3rd Colton Parson (Lil Eers) 4th Devin Doss (Buffalo) |
10u 70# 1st Gage Wright (Mineral Wells) 2nd Brett Haskins (Ripley) 3rd Wyatt Baldwin (Mahindra) 4th David Pomeroy (IND) |
10u 75# 1st Cyrus Traugh (Mineral Wells) 2nd Luke Miller (Ripley) 3rd Scott Reynolds (Cougars) 4th Jake Cain (Martin Co, KY) |
10u 80# 1st Caden Stout (Wheeling) 2nd Shadraq Greathouse (Roane) 3rd Ryan Conley (Roane) 4th Bryan Spell (Braxton County) |
10u 85# 1st Enzo Moracci (Pride) 2nd Hunter Nixon (Wheeling) 3rd Christopher Smith (Knights) 4th Brennon Kimes (Pleasants Co) |
10u 90# 1st Tayton Britton (Sissonville) 2nd Logan Bechtold (Pride) 3rd Wyatt Wilson (Knights) 4th Brayden Kimes (Lubeck) |
10u 100# 1st Ty Chapman (Midland) 2nd Elijah Edge (Mahindra) 3rd Hunter Burdette (Sissonville) 4th Joden Juilfs (Ritchie) |
10u 110# 1st Jeff Jones (Cougars) 2nd Logan Conley (Braxton) 3rd Jack Dilts (Pride) 4th Brayden File (South Parkersburg) |
10u 120# 1st Levid Rodriguez (IND) 2nd Alex Bowen (Martin Co, KY) 3rd Mason Atkinson (Mahindra) 4th Isaiah Mowery (Braxton) |
10u UNL# 1st Dale Moehring (Pride) 2nd Josiah Lipscomb (Mineral Wells) |
12u 65# 1st Kevin Finnicum (Vienna) 2nd Cameron Irizzary (Mineral Wells) 3rd Davis Leach (Cougars) 4th Devin Easton (Lubeck) |
12u 70# 1st Gage Wright (Mineral Wells) 2nd Luke Geibiy (All American) 3rd Tyce Ellyson (Braxton) 4th Samantha Miller (South Parkersburg) |
12u 75# 1st John Martin Best (Cougars) 2nd Ian Maloney (All American) 3rd Cyrus Traugh (Mineral Wells) 4th Luke Roberts (South Parkersburg) |
12u 80# 1st Joey Flannigan (South Parkersburg) 2nd Brian Rhodes (Pleasants Co) 3rd Hunter Davis (Cougars) |
12u 85# 1st Andrew Shelek (Wheeling) 2nd Cade Murray (Mineral Wells) 3rd Noah Inboden (Nelsonville-York) 4th Isaac Vaughn (IND) |
12U 90# 1st Caleb Haynes (Mahindra) 2nd Daylon Stafford (Marion) 3rd Luke McMullen (Mineral Wells) 4th Holden McCloy (Ritchie) |
12u 95# 1st Zachary Dillon (IND) 2nd Gavin Black (Roane) 3rd Chase Damron (Marion) |
12u 105# 1st Justice Smith (IND) 2nd Justin Palchi (Braxton) 3rd Hunter Dilts (Pride) 4th Allie Akita (South Parkersburg) |
12u 110# 1st Branson Smith (Martin Co, KY) 2nd Donavan Bunner (Ritchie) |
12u 120# 1st Logan Kaye (Pride) 2nd Isaiah Casto (InD) 3rd Gavin Quiocho (Mineral Wells) 4th Brayden Jude (Martin Co, KY) |
12u UNL# 1st Jalen King (Vienna) 2nd Noah Hutcherson (Pride) 3rd Luke Rhodes (Poca) 4th Caleb Hill (Mahindra) |