Bracket: 4-Under 35 1. Braylon Kirk (Cburg) Clarksburg 2. Logan Wills (WF) West Fairmont 3. Brock Reed (Cald) Caldwell 4. Tony Mohwish (Coug) Cougars |
Bracket: 4-Under 40 1. Evan McCullough (Lub) Lubeck 2. Dominick Frisenda (WF) West Fairmont 3. Alex Lott (Lil E) Little Eers 4. Daphne Taylor (Cburg) Clarksburg |
Bracket: 4-Under 45 & Hwt 1. Isaiah Snyder (Rip) Ripley 2. Logan George (Ind) Independent 3. Blayz Abbott (Cald) Caldwell 4. Jade McCray (Cburg) Clarksburg |
Bracket: 5-6 40 1. Kayden McDonald (Coug) Cougars 2. Seth Drennen (Coug) Cougars 3. Joshua Hess (RW) Ravenswood 4. Trevor Morgan (GZero) Ground Zero |
Bracket: 5-6 45 1. Holden McComas (Coug) Cougars 2. Cole Arnett (BP) Bridgeport 3. Jase Starcher (Rip) Ripley 4. Elijah Ramsey (EF) East Fairmont |
Bracket: 5-6 50 1. Colston Skeen (Rip) Ripley 2. Tony Preolitti (EF) East Fairmont 3. Jordan Dearth (Lub) Lubeck 4. Zeke Myers-Ellis (Cburg) Clarksburg |
Bracket: 5-6 55 1. Cody Lawrence (Rip) Ripley 2. Phoenix Bonnell (TU) Team United 3. Eli Knight (Cburg) Clarksburg 4. Tucker Haggberg (Cburg) Clarksburg |
Bracket: 5-6 60 1. Blake Goff (Hoov) Hoover 2. Tytan Parsons (TU) Team United 3. Riley Robey (Cburg) Clarksburg 4. Jordan Daughterty (Cburg) Clarksburg |
Bracket: 5-6 HWT 1. Christian Cox (Tay) Taylor Co. 2. Kasper Eads (Cburg) Clarksburg 3. Blake Bowen (Mid) Midland Knights 4. Tyson White (Cburg) Clarksburg |
Bracket: 7-8 40 & 45 1. Will Godby (EG) Eastern Greenbrier 2. Orion Taylor (Hoov) Hoover 3. Brayden Bailey (Hoov) Hoover 4. Kayden McDonald (Coug) Cougars |
Bracket: 7-8 50 1. Lillian Monn (SP) South Parkersburg 2. Logan Mason (Coug) Cougars 3. Noah Hess (NM) North Marion 4. Colston Skeen (Rip) Ripley |
Bracket: 7-8 55 1. Brock Bayles (JM) Jefferson Morgan 2. Austin Starcher (RW) Ravenswood 3. Cody Lawrence (Rip) Ripley 4. Cameron Van Gilder (EF) East Fairmont |
Bracket: 7-8 60 1. Grayson Woodcock (GZero) Ground Zero 2. John Knight (Cburg) Clarksburg 3. Josiah McMasters (Tay) Taylor Co. 4. Jacob Stavarkis (Tay) Taylor Co. |
Bracket: 7-8 65 1. Jacob Bowling (RW) Ravenswood 2. Sam Giordano (Hoov) Hoover 3. River Fields (SP) South Parkersburg 4. Adam Elder (SP) South Parkersburg |
Bracket: 7-8 70 1. Trenton Bush (RW) Ravenswood 2. David Parsons (TU) Team United 3. Channing Richards (Wirt) Wirt 4. Parker Cobb (Rip) Ripley |
Bracket: 7-8 75 & 80 1. Chase Richards (Wirt) Wirt 2. Jake Scott (RW) Ravenswood 3. Cameron Brown (Lew) Lewis Co. 4. Austin Keyse (Coug) Cougars |
Bracket: 7-8 HWT 1. Brooklin Whitehead (Lub) Lubeck 2. Hunter Rogers (NM) North Marion 3. BYE (Lub) Lubeck |
Bracket: 9-10 55 1. Kaden Huffman (TU) Team United 2. David Bostaph (MW) Mineral Wells 3. Lakenzi Whittington (Siss) Sissonville 4. Ethan McCune (TT) Triple Threat |
Bracket: 9-10 60 1. Kolbie McKahan (EF) East Fairmont 2. Parker Field (SP) South Parkersburg 3. Davis Stepp (BethC) Beth Center 4. Tristen Ginanni (TU) Team United |
Bracket: 9-10 65 1. Matthew McAfee (Mah) Mahindra 2. Dominic Armistead (EF) East Fairmont 3. Jackson Stewart (GZero) Ground Zero 4. Levi Carpenter (EF) East Fairmont |
Bracket: 9-10 70 1. Ethan Tanner (RW) Ravenswood 2. Marimo Akita (SP) South Parkersburg 3. Parker Cobb (Rip) Ripley 4. Kendall Huffman (TU) Team United |
Bracket: 9-10 75 1. Riley Curran (TU) Team United 2. Robert Shockey (RW) Ravenswood 3. Tyler Cox (Brax) Braxton Co 4. Gage Cobb (Rip) Ripley |
Bracket: 9-10 80 1. Kaleb Ramirez (Mah) Mahindra 2. Trenton Huffman (TU) Team United 3. Jackson Dearth (Lub) Lubeck 4. Blake Lyons (WrWC) Warriors Wrestling Club |
Bracket: 9-10 85 1. Matthew Holderby (WrWC) Warriors Wrestling Club 2. Adam Burnside (TU) Team United 3. Bobby Gutierrez (Cburg) Clarksburg 4. Jack Atkinson (Coug) Cougars |
Bracket: 9-10 90 1. Caleb Nutter (Cburg) Clarksburg 2. Brandon Kennedy (Lew) Lewis Co. 3. Cody Houser (PC) Pleasants Co. 4. Jeremiah Thomas (TT) Triple Threat |
Bracket: 9-10 100 1. Tayton Britton (Mah) Mahindra 2. Aydon Edwards (Coug) Cougars 3. Tyler Curry (NM) North Marion 4. Nick Todd (Cburg) Clarksburg |
Bracket: 9-10 110 1. Hunter Burdette (Ind) Independent 2. Cole Winnell (Wirt) Wirt 3. Ethan Morris (Ind) Independent 4. Marshall Welch (Ind) Independent |
Bracket: 9-10 120 & HWT 1. Kamar Summers (Cburg) Clarksburg 2. Josh Thomaschck (Lew) Lewis Co. 3. Austin Layfield (TU) Team United |
Bracket: 11-12 65 1. Noah Allman (Tay) Taylor Co. 1. Spencer Williams (RW) Ravenswood 1. Matthew McAfee (Mah) Mahindra 4. Caleb Nuzum (Barb) Barbour |
Bracket: 11-12 70 1. Matthew Bartley (Ind) Independent 2. Brandon Burrell (Coug) Cougars 3. Jacob Litten (Coug) Cougars |
Bracket: 11-12 75 1. Colton Spradling (Mah) Mahindra 2. Brock Mitchell (Lew) Lewis Co. 3. Joseph Powers (TU) Team United 4. Bladen Roush (Ind) Independent |
Bracket: 11-12 80 1. Thomas Hartley (Mah) Mahindra 2. Reese Burnside (TU) Team United 3. Zachary Richards (Ind) Independent 4. Austin Liggett (Cburg) Clarksburg |
Bracket: 11-12 85 1. Jason Beisel (Ind) Independent 2. Jared Jones (TU) Team United 3. Parker Todd (TU) Team United 4. Trenton Black (BP) Bridgeport |
Bracket: 11-12 90 1. Nick Eskew (RW) Ravenswood 2. Bryson Singer (Vie) Vienna 3. Aiden Gibson (Ind) Independent 4. Angelo Manzo (WF) West Fairmont |
Bracket: 11-12 95 1. Luke Roberts (Coug) Cougars 2. Tayton Britton (Mah) Mahindra 3. Hayden Offenberger (Wtrf) Waterford 3. Hayden Van Matre (Waha) Wahama |
Bracket: 11-12 100 1. Dylan Knight (TU) Team United 2. Dakota Wayne (TU) Team United 3. Colton Pepper (Rip) Ripley |
Bracket: 11-12 110 1. Logan Allen (Barb) Barbour 2. Marshall Welch (Ind) Independent 3. Hunter Burdette (Ind) Independent 4. Tyler Spencer (Walt) Walton Tigers |
Bracket: 11-12 125 1. Casch Somerville (TU) Team United 2. Nick Grayam (Ind) Independent 3. Joshua Wojciechowicz (Ind) Independent 4. Trey Cummings (PC) Pleasants Co. |
Bracket: 11-12 HWT 1. McKinley Whipkey (McGf) McGuffey 2. Steven Fitzgerald (Ind) Independent 3. Harley Roush (Waha) Wahama 4. Lucas Howe (Barb) Barbour |
Bracket: 13-15 85 & 95 1. Connor Spaulding (TU) Team United 2. Hunter Whittington (Siss) Sissonville 3. Tyler Haskins (Ind) Independent 4. Austin Dalton (PC) Pleasants Co. |
Bracket: 13-15 105 1. Jacob Smithson (Ind) Independent 2. Austin Gibson (Ind) Independent 3. Caleb Eskew (Ind) Independent 4. Allie Akita (SP) South Parkersburg |
Bracket: 13-15 115 1. Tyler Cutright (Ind) Independent 2. Clay Tanner (Ind) Independent 3. Casch Somerville (TU) Team United 4. David Snodgrass (Ind) Independent |
Bracket: 13-15 125 1. Marshall Whipkey (McGf) McGuffey 2. Kenny Welch (Clay) Clay 3. Jacob Tanner (Ind) Independent 4. Marshall Hobbs (Lew) Lewis Co. |
Bracket: 13-15 135 & 145 1. Alec Burgess (TriC) Tri Co. 2. Dillion Williams (Tay) Taylor Co. 3. Jack Wilson (Ind) Independent 4. Elijah Buckalew (Ind) Independent |
Bracket: 13-15 155 & 175 1. Matthew Chance (Hurr) Hurricane 2. Zach Spencer (Eview) Elkview 3. Greyson Cooper (Ind) Independent |
Bracket: 13-15 HWT 1. Brandon Kyle (Barb) Barbour 2. Damion Saunders (Hurr) Hurricane 3. Garrett Williams (Tay) Taylor Co. |