1st: Cole Cheveraunt, Wirt County Fr 33- 4
2nd: Ethan Ash, Roane County So 8- 7
3rd: Justin Stover, Herbert Hoover Fr 24- 11
1st: Allen Metheney, Calhoun County So 40- 6
2nd: Chase Stover, Herbert Hoover So 21- 7
3rd: Brantely Guckert, Williamstown Fr 22- 17
4th: Hunter Moore, Wirt County Fr 7- 6
5th: Alex Cox, Roane County So 18- 14
1st: Cam Moore, Roane County Jr 42- 2
2nd: Eli Stump, Calhoun County Fr 31- 18
3rd: Cody Marks, Wirt County Jr 35- 12
4th: Jon Garnes, Sissonville Sr 9- 8
5th: Mike Miller, Ravenswood So 13- 15
1st: Houstin McCune, Calhoun County Jr 35- 1
2nd: Riley White, Roane County Jr 34- 11
3rd: Kaleb Horn, Ravenswood Jr 26- 11
4th: Dalton Kearns, Wahama Fr 16- 12
5th: Alex Modesitt, Wirt County Sr 17- 19
6th: Josh Frye, Williamstown So 5- 31
1st: Robert Pritt, Clay County Sr 44- 4
2nd: Dalton Smith, Williamstown Jr 28- 16
3rd: Jacob Spencer, Roane County So 35- 9
4th: Devan McKown, Calhoun County Jr 19- 18
5th: Ricky Kearns, Wahama Jr 10- 15
6th: Noah Garrett, Wirt County Fr 7- 17
1st: Adam Reichard, Roane County Fr 33- 13
2nd: Aaron Life, Wirt County So 35- 12
3rd: Chris Goad, Calhoun County Sr 27- 5
4th: Zach Callen, Herbert Hoover Sr 26- 15
5th: Danny Harper, Sissonville Jr 18- 9
6th: Brady Powell, Wahama So 17- 16
1st: Casey Ritchie, Calhoun County Jr 28- 5
2nd: Tyler Brannon, Wirt County Jr 32- 12
3rd: Tommy Bobbitt, Williamstown So 15- 8
4th: Caleb Whittington, Sissonville Fr 11- 14
5th: Zach Jordan, Roane County So 7- 19
6th: Ethan Herdman, Wahama Fr 11- 14
|
1st: Cole Ritchie, Calhoun County Jr 44- 1
2nd: Dylan Lucas, Buffalo So 41- 7
3rd: Alex Goff, Herbert Hoover Sr 32- 9
4th: Damien Caldwell, Ravenswood Sr 22- 10
5th: Lucas Young, Wirt County Jr 19- 19
6th: Jared Lake, Wahama Sr 9- 10
1st: Seth Moore, Calhoun County So 37- 10
2nd: Logan Lindsey, Williamstown Sr 29- 12
3rd: Matt Toney, Wirt County Jr 40- 9
4th: Austin Dobbins, Clay County Jr 31- 11
5th: E.J. Caldwell, Herbert Hoover So 6- 13
6th: Alex Duff, Sissonville So 4- 8
1st: Blake Whittington, Herbert Hoover Sr 30- 10
2nd: Austin Cook, Sissonville So 12- 6
3rd: Cole Boatright, Calhoun County Sr 37- 7
4th: Michael Burns, Wirt County So 35- 12
5th: Timmy Gibbs, Wahama Sr 27- 5
6th: Luke Myers, Williamstown So 5- 27
1st: Walker Siers, Wirt County Sr 32- 9
2nd: Andrew Fleming, Clay County Sr 43- 7
3rd: Bryce Mefford, Williamstown So 17- 16
4th: Conner Ritchie, Calhoun County So 16- 20
5th: Richard Short, Wahama Jr 7- 21
1st: Brandon White, Clay County Jr 46- 0
2nd: Dylan Pickrell, Wirt County Sr 35- 8
3rd: Chancee Hensley, Roane County Sr 22- 11
4th: Chris Lacey, Calhoun County Jr 36- 20
5th: Dustin Garnes, Ravenswood Fr 11- 15
6th: Billy Serles, Sissonville So 3- 11
1st: Wyatt Dawson, Clay County Sr 33- 5
2nd: Garrett Burnside, Roane County So 18- 13
3rd: Brant Freeland, Wirt County So 2- 1
4th: Ben Bailey, Herbert Hoover Fr 19- 12
5th: Mike Parsons, Sissonville Sr 1- 12
1st: Clay Whitney, Sissonville Sr 18- 2
2nd: Caije Nichols, Roane County Sr 46- 7
3rd: Ronaldo Ramirez, Herbert Hoover Jr 32- 9
4th: Skyler Snyder, Wirt County Sr 9- 6
5th: Brandon Stutler, Clay County Jr 20- 10
6th: Josh Ritchie, Ravenswood Fr 9- 14
|