`
Point Pleasant (AA) Parker Henderson Champion 106 16 Mackandle Freeman Third 113 9 Isaac Short Champion 120 16 Christopher Smith Runner-Up 126 12 Derek Raike Champion 132 16 Justin Bartee Champion 138 16 Mitchell Freeman Champion 145 16 Wyatt Wilson Runner-Up 152 12 Brayden Connolly Qualifier 182 1 114 |
Independence (AA) John Sanders Qualifier 113 1 Judah Price Runner-Up 120 12 Bryce Perdue Third 126 9 Colten Caron Qualifier 132 1 Austin Derringer Qualifier 138 1 Sam Adams Third 170 9 33 |
Fairmont Senior (AA) Marko Tarley Fifth 113 5 Kolbie Hamilton Fourth 120 7 Mikey Jones Runner-Up 132 12 Zach Anderson Qualfier 160 1 Nick Scott Qualifier 170 1 Iain Campbell Qualfier 220 1 27 |
Moorefield (A) Layne Spitzer Qualifier 106 Ty Clayton Fifth 152 5 Kevin Wetzel Qualifier 160 1 Isaac VanMeter Champion 170 16 23 |
Bridgeport (AA) Connor Arnett Qualifier 113 1 Bladen Roush Qualifier 138 1 Derek Starkey Fourth 145 7 Kemo Summers Third 152 9 Kamar Summers Sixth 285 3 21 |
Greenbrier West (A) Clayton Robinson Qualifier 120 1 Brad Blevins Qualifier 132 1 Eli White Qualifier 145 1 Ferrin Moul Qualifier 182 1 Joey Terry Qualifier 195 1 Noah Brown Champion 220 16 21 |
Clay County (AA) Rush Sparks Qualifier 113 1 Jerry Rogers Qualifier 120 1 Riley Perkins Sixth 182 3 Noah Casto Fifth 195 5 Colton Casto Third 220 9 19 |
North Marion (AA) Brody Hess Qualifier 106 1 Carter Hamilton Qualifier 120 1 Hunter Kuhn Fourth 138 7 Austin Liggett Qualifier 145 1 Garrett Conaway Third 195 9 19 |
Ritchie County (A) Brady Layman Champion 113 16 Kodi Camp Qualifier 120 1 Kaleb Kovacs Qualifier 182 1 18 |
Berkeley Springs (AA) Isaac Harris Fourth 113 7 Gabe Clark Qualifier 132 1 Evan Thompson Qualifier 145 1 Peyton Thompson Fourth 160 7 Landen Riggleman Qualifier 170 1 17 |
East Fairmong (AA) Levi Carpenter Qualifier 113 1 Blake Boyers Champion 126 16 17 |
Nicholas County (AA) Roger Thomas Qualifier 106 1 Dalton Hanshaw Qualifier 152 1 Conner Jones Qualifier 170 1 Jacob Williams Runner-Up 195 12 15 |
Braxton County (AA) Tyee Ellyson Qualifier 120 1 Logan Bennett Qualifier 126 1 Bryson Spell Qualifier 145 1 Justin Paletti Qualifier 160 1 Colton Moore Fifth 170 5 Sturgis May Fifth 220 5 14 |
Cameron (A) Payton Neely Qualifier 126 1 Ian Bush Runner-Up 170 16 Deacan Carmichael Qualifier 182 1 14 |
Oak Glen (AA) Clayton Lamb Sixth 120 3 Kaden Lundy Qualifier 126 1 Camden O'Connor Qualifier 138 1 Kyler O'Connor Third 182 9 14 |
Wirt County (A) Phillip Bails Qualifier 106 1 Cole Wager Qualifier 113 1 Kolton Parsons Fifth 120 5 A. J. Garrett Qualifier 126 1 Logan Powell Fifth 132 5 Kevin Lockhart Qualifier 145 1 14 |
Doddridge County (A) Dawson Pumphey Fourth 106 7 Riley Curran Qualifier 120 1 Joseph Powers Qualifier 126 1 Caleb Lloyd Qualifier 132 1 Reese Burnside Qualifier 138 1 Dylan Knight Qualifier 152 1 Adam Burnside Qualifier 195 1 13 |
Liberty Harrison (AA) Ryan Morgan Third 106 9 Raiden Childers Sixth 132 3 Clay Sinnett Qualifier 170 1 13 |
Herbert Hoover (AA) Jonathan Pauley Qualifier 106 1 Jordan Dempsey Qualifier 113 1 Ethan Dye Qualifier 120 1 Dylan Corbin Qualifier 126 1 Tyler Teel Qualifier 132 1 Andrew Rollyson Qualifier 138 1 Wyatt Baldwin Qualifier 145 1 Zakarie Bailey Qualifier 152 1 Zach Paxton Qualifier 170 1 Mason Atkinson Qualifier 195 1 Brayden Rollyson Qualifier 220 1 Christian Hall Qualifier 285 1 12 |
Petersburg (AA) Ethan Van Meter Fifth 106 5 Thomas Ours Fifth 126 5 Jacob Perez Qualifier 160 1 Aedan Lott Qualifier 220 1 12 |
Liberty Raleigh (AA) Conner Treadway Qualifier 106 1 Jeff Bowles Fourth 220 7 8 |
Shady Spring (AA) Joshua Goode Fourth 126 7 Riley Chapman Qualifier 160 1 8 |
Weir (AA) Logan Walters Qualifier 182 1 Jordan Brueck Fourth 285 7 8 |
Winfield (AA) Gavin Legg Qualifier 113 1 Will Smith Qualifier 120 1 Dyson Bowers Qualifier 126 1 Calem Akers Qualifier 170 1 Logan Howell Qualifier 182 1 Evan Fuellhart Qualifier 195 1 Nathanael Ridenour Qualifier 220 1 7 |
Nitro (AA) Braxton Smith Qualifier 120 1 Alex Cavendish Qualifier 145 1 Luke Hughes Qualifier 152 1 Scott Worstell Qualifier 195 1 4 |
Calhoun County (A) Jett Sampson Sixth 113 3 3 |
Lewis County (AA) Brock Mitchell Qualifier 126 1 Dameon Wolfe Qualifier 220 1 Julius Church Qualifier 285 1 3 |
Oak Hill (AA) Eli Sedlock Qualifier 145 1 Sam Evans Qualifier 160 1 Dominique Johnson Qualifier 182 1 3 |
Philip Barbour (AA) Matthew Shahan Qualifier 106 1 Caleb Nuzum Qualifier 113 1 Trevor Renforth Qualifier 132 1 3 |
Sissonville (AA) JoJo High Qualifier 106 1 Hunter Burdette Qualifier 152 1 Tayton Britton Qualifier 170 1 3 |
Williamstown (A) Ashton Wasmer Qualifier 106 1 Colton Slagle Qualifier 132 1 Brayden Buckley Qualifier 138 1 3 |
Buffalo (A) Daylon Riley Qualifier 220 1 1 |
Chapmanville Regional (AA) Jaxson Turner Qualifier 195 1 1 |
Grafton (AA) Eli Shumaker Qualifier 138 1 1 |
Lincoln (AA) Clayton Moore Qualifier 106 1 1 |
Logan (AA) Makiah Adams Qualifier 160 1 1 |
Madonna (A) Evan Daniels Qualifier 170 1 1 |
Man (AA) Jim Green Qualifier 138 1 1 |
Ravenswood (A) Ethan Tanner Qualifier 126 1 1 |
Roane County (AA) Sam Richards Qualifier 113 1 1 |
St. Marys (A) Cody Houser Qualifier 220 1 1 |
Wahama (A) Kase Stewart Qualifier 132 1 1 |